Galatea

PŮDORYS 1. NP
Půdorys 1. NP
PŮDORYS 2. NP
Půdorys 2. NP

Popis Rodinný dům o celkové podlahové ploše 166 m2 je určen pro bydlení 4-6 osob. Dům tvoří 2 obdélníky na sobě s pootočením patra o 90°. Přízemí objektu má navrhované vnější rozměry 9,1 x 13,5 m a část ploché střechy nad ním tvoří terasu patra. Patro otočné o 90° má rozměry 13,1 x 7,5 m a jeho část tvoří překrytí nad parkovacím stáním v přízemí. Výška objektu je 6,3 m.

Umístění na pozemku Pro dům je předpokládán rozlehlý rovinatý nebo mírně svažitý pozemek s minimálními rozměry 20 x 20 m.

Dispozice Objekt je dispozičně členěn dle podlaží na denní část s možností samostatného bydlení, nebo využití pro relaxaci. Před vstupem je situováno parkovací stání. V patře jsou navrženy 3 rovnocenné pokoje s koupelnou a šatnou a při výstupu na terasu je knihovna.

Architektura Hmoty objektu jsou jednoduché geometrické tvary položené kolmo na sebe, kde přízemí tvoří z části terasu pro patro a přesah patra tvoří střechu nad parkovacím stáním. Objekt má exteriérovou fasádu ve dvou barvách a nerezové detaily zábradlí a podpěrných konstrukcí. Jedna z barev může být nahrazena fasádním obkladem z velkoplošných materiálů, případně dřevěným obkladem.


Kontaktní formulář