Libra

PŮDORYS 1. NP Půdorys 1. NP

Popis Bungalov je navržen pro bydlení 4-6 osob s celkovou podlahovou plochou 129 m2, parkovací stání s plochou 51,3 m2 a má vnější rozměry 24,2 x 11,0 m včetně parkovacího stání. Stání je zastřešeno společnou střechou s bungalovem a umožňuje přechod, suchou nohou k hlavnímu vstupu i k přímému vstupu do kuchyně. Výška po hřeben pultové střechy se sklonem 10° je 4,3 m.

Umístění na pozemku Dům je určen na rovinaté až mírně svažité pozemky, s předpokládanou minimální šířkou pozemku 30,0 m, případně kolmým umístěním na komunikaci s minimální šířkou pozemku 17,0 m.

Dispozice Z parkovacího stání je situován hlavní vstup do objektu, i boční vstup do kuchyně, což umožňuje přímé zásobování. Kuchyň s komorou a jídelnou, jako i obývací pokoj s vestavěným krbem, jsou situovány na průčelí objektu. Ložnici se samostatnou šatnou a koupelnou přístupnou z obývacího pokoje není nutné realizovat. Klidová noční část je přístupná ze samostatné chodby, která plní zároveň funkci šatníku. Dva pokoje mají společnou koupelnu.

Architektura Bungalov je podélně rozdělený na dvě části dispozičně i hmotově. Fasáda noční části je navrhovaná s exteriérovou omítkou s podélným zvýrazněním fasádním obkladem v úrovni do výšky oken. Pod střechu této části je začleněno parkovací stání. Fasáda průčelí má výrazný fasádní obklad a pultová střecha nad ní má vyšší hřeben pultu při stejném sklonu střech. Celkové členění fasády koresponduje s funkčním rozdělením vnitřní dispozice.


Kontaktní formulář