Společnost Atrium a výjimečné dřevostavby

Filozofií společnosti ATRIUM je od samého založení v roce 1993 nabízet a realizovat energeticky úsporné domy pouze v té nejvyšší kvalitě. Ve firmě ATRIUM zastáváme názor, že je rodinný dům pro každého člověka celoživotní investice a zároveň prostor pro život, kde se celá rodina musí cítit bezpečně a komfortně.
Přemýšlet o nízkoenergetickém či pasivním způsobu výstavby znamená přemýšlet o blízké i daleké budoucnosti, úspoře nákladů, ochraně našeho společného prostředí a zejména o tom, co zde chceme zanechat budoucím generacím.

Pro Vás jako pro budoucí stavebníky, je nejdůležitějším krokem výběr toho správného a hlavně solidního partnera. V dnešní době je tento úkol velmi náročným rozhodnutím. Stavební firmě svěřujete nejen své finanční prostředky, ale zejména svou důvěru. Vybíráte si partnera, kterému věříte a zároveň se spoléháte na dlouholetou solidnost a ochotu vzájemné spolupráce. Tým pracovníků ve firmě ATRIUM je připravený přesvědčit Vás o tom, že výstavbou domu s naší společností jste svou důvěru a své finanční prostředky investovali správně a efektivně.

Koncepce domů ATRIUM EXCLUSIVE ukazuje cestu, jak je důležité nepřizpůsobovat se pouze typovým projektům, ale udělat vše proto, aby se Váš sen o novém domě přizpůsobil Vaším požadavkům. Jen tak můžete být po dlouhá léta spokojeni.

Neváhejte nás proto oslovit se svými požadavky a se svými přáními. Tým pracovníků firmy ATRIUM je Vám k dispozici po celé České republice, na Slovensku a v Rakousku. Nebo nás můžete navštívit ve čtyřech stálých vzorových domech (Plzeň, Praha-Průhonice, Brno a Horažďovice).

Přejeme Vám to správné rozhodnutí.

Vlastimil Makovec
obchodní ředitel firmy A T R I U M , s. r. o.